Drewniane Breloki Reklamowe z Grawerem

Drewniane breloki w ofercie sklepu Drewpart

W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów breloków. Breloki posiadających różne kształty oraz motywy. Wszystkie posiadają metalowy, dodatkowo niklowany, długi na 5 centymetrów łańcuszek, wyposażony w zapinkę. Są to doskonałe gadżety reklamowe, dodatkowo spełniają praktyczną rolę. Zapobiegają przed zgubieniem kluczy, a także je zdobią, oraz pomagają rozróżnić od siebie. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom reklamowym każdej firmy, wykonując gadżety z logiem, nazwą firmy, lub innymi znakami szczególnymi na których zleceniodawcy zależy. Aby takowe produkty zamówić należy, podczas składania zamówienia, załączyć wymagane pliki w formularzu, uprzednio zaznaczając opcję “grawerowanie”. Innym sposobem jest wysłanie zapytania na adres: biuro@drewpart.pl, a my z własnej strony, dołożymy wszelkich starań aby stworzyć wymarzone gadżety reklamowe. Do każdego znakowania/ logowania produktów stosujemy metodę grawerowania laserowego.

Drewniane breloki z grawerem – firmowy gadżet i idealny prezent

Breloki to obecnie jeden z najbardziej ulubionych gadżetów. Wciąż pełnią swą zasadniczą funkcję, chroniąc klucze przed zagubieniem i pomagając je rozróżniać. Jednak znacznie zmienił się obraz wzornictwa i estetyki breloków. Dzięki nowym tworzywom i możliwościom świat mody i designu zyskał nową inspirację. Dziś często możemy zobaczyć breloki jako część stylizacji, w zależności od tworzywa przypięte do toreb czy nawet elementów garderoby. Za ich pomocą można wyrazić styl, osobowość lub zakomunikować coś całemu światu bądź wybranej osobie.

Kochamy gadżety

Lubimy otaczać się przydatnymi drobiazgami. Najważniejsze zadanie gadżetów? Łączyć cenioną przez wszystkich funkcjonalność z niebanalnym wyglądem. Do tej najprostszej definicji dołożyliśmy to, co kochamy najbardziej – drewno. Może nie jesteśmy obiektywni, ale naszym zdaniem nie ma bardziej przyjaznego człowiekowi materiału. Naturalny, zarówno w wyglądzie, jak i w dotyku, każdy drobny przedmiot zamieni w przyjazny detal naszej codzienności. Dlatego na naszej ofercie z drewnem w roli głównej nie mogło zabraknąć efektownych i użytecznych drobiazgów.

Breloki z solidnego drewna z oryginalnym grawerem

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę oryginalnych drewnianych breloków z grawerem. Oto ich standardowa charakterystyka:

  • wykonane z solidnej sklejki brzozowej o grubości 3 milimetrów
  • zaopatrzone w niklowany łańcuszek z kółkiem o długości 5 centymetrów
  • szeroki wybór kształtów
  • możliwość przygotowania breloku wg wskazówek lub projektu

To efektowny gadżet, który sprawdzi się w wielu okolicznościach: jako osobisty wyróżnik, oryginalny prezent lub produkt reklamowy. Dzięki używanym przez nas precyzyjnym, laserowym narzędziom do wycinania i grawerowania daje wprost nieograniczone możliwości personalizacji. Nasze breloki w połączeniu z Państwa kreatywnością mogą przynieść bardzo inspirujące efekty. W galerii prezentujemy gotowe wzory, które możemy dostosować do dowolnych projektów lub umieścić na nich trwały i estetyczny napis lub dowolny motyw graficzny, w tym logo firmy. Dysponujemy laserowym ploterem, który wygraweruje linie z dokładnością do jednej tysięcznej milimetra, dlatego możemy wykonać grawerunek zarówno na sklejce o wymiarach 60 na 90 cm, jak i na kilkucentymetrowym breloku. Obróbka laserowa nie odkształca ani nie osłabia materiału.

Brelok Drewniany z GraweremDrewniane breloki z grawerem idealne nadają się na prezent. Na rozmaitych kształtach o uniwersalnej wymowie: owalu, podniesionym kciuku czy serduszku możemy utrwalić nawet najbardziej osobiste życzenia, nazwę okazji, datę lub frazę z imieniem obdarowanej osoby. Z naszego wzornika można wybrać również motyw graficzny, np. uśmiechniętą buźkę, która zawsze poprawi humor właścicielowi breloka. Można także skorzystać z gotowych wzorów dostępnych w naszej galerii.

Skuteczna reklama z naszymi drewnianymi brelokami

Wciąż bardzo skuteczną formą reklamy pozostają drobiazgi z logo firmy. Drewniane breloki reklamowe z naszej oferty spotykają się z ciepłą reakcją późniejszych  użytkowników, które chętnie używają ich jako dodatku do kluczy. W kontaktach biznesowych lub prezentacji oferty taki darmowy prezent może sprawić więcej, niż profesjonalnie przygotowana kampania. Nasze breloki przemawiają naturalnym tworzywem i reklamowym komunikatem lub znakiem firmowym, trwałym i efektownym dzięki laserowemu grawerunkowi. Polecamy także drewniane breloki reklamowe jako komplet zawieszek do kluczy w siedzibie firmy lub w branży HORECA. Sprostamy potrzebom i wymaganiom każdej firmy, wykonując gadżety z logiem lub innymi znakami, na których zleceniodawcy zależy, również z gotowych projektów graficznych. W naszym formularzu zamówienia wystarczy w tym celu dołączyć pliki i wybrać opcję grawerowanie. W razie wątpliwości lub pytań prosimy o ich kierowanie na adres biuro@drewpart.pl lub o kontakt telefoniczny.