Usługi CNC - Frezowanie i wycinanie CNC

Usługi CNC wykonywane na ploterach frezujących i laserowych

Oferujemy usługi CNC cięcia oraz frezowania na maszynach sterowanych numerycznie potocznie zwanych CNC. 

  • Frezowanie w drewnie, sklejka itp.
  • Wycinanie z drewna, sklejka itp.

Nasz Park Maszyn na których wykonujemy usługi CNC:

 

  • Ploter frezujący 1300 mm x 2500 mm 

Ploter frezujący CNC 1325 ATC to precyzyjna maszyna skonstruowana w Polsce, służy do obróbki wielu materiałów inżynierskich tj: drewna, sklejki, drewnopochodnych (płyta wiórowa, MDF, OSB itd.) , tworzyw sztucznych (plexi, PCV, HPL itd.), kompozytów (dibond, carbon, alucobond), metali miękkich itp.

Wykonujemy obróbkę drewna oraz materiałów drewnopochodnych. Ploter posiada zakres osi Z równy 350 mm co daje możliwość frezowania i cięcia dość dużych gabarytowo przedmiotów. Maszyna posiada 16-sto elementowy magazyn narzędzi co znacznie usprawnia pracę. Dodatkowo na wyposażeniu maszyna posiada stół ciśnieniowy co znacznie skraca czas pracy. 

 

  • Ploter Laserowy 1400 mm x 900 mm - Tuba 150w

Ploter laserowy o dość dużym polu roboczym oraz posiadający mocną tubę. Ploter posiada również na wyposażeniu przystawkę obrotową co umożliwia znakowanie/grawerowanie owalnych przedmiotów takich jak wałki drewniane itp. Ploter posiada duże rozmiary oraz moc więc nie jest przeszkodą wykonanie nawet skomplikowanych i dużych rozmiarowo produktów takich jak drewniane gadżety reklamowe i ozdoby z drewna lub sklejki. Duża moc lasera znacznie wpływa również na możliwą do zaoferowania przez nas cenę za usługę czy produkcję przedmiotu, ponieważ prędkość cięcia czy grawerowania może zostać znacznie zwiększona w porównaniu do konkurencji przy czym osiągniemy niższą cenę. Wycinanie laserowe z drewna i sklejki to obecnie bardzo popularna i niezwykle dokładna technika używana do produkcji ozdób z drewna.  

 

 

  • Ploter Laserowy 900 mm x 600 mm - Tuba 100w 

Nie duży ale niezwykle precyzyjny ploter laserowy. Precyzja i dokładność podczas grawerowania umożliwia wbudowany system pozwalający sterować nadmuchem podczas grawerowania i cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych. Idealna maszyna do produkcji drewnianych gadżetów reklamowych przy produkcji których konieczne jest stosowanie jednocześnie techniki cięcia laserowego w drewnie oraz grawerowania drewna w czym właśnie bardzo pomocne jest sterowanie nadmuchem na materiał.  

 

Produkcja drewnianych gadżetów reklamowych oraz ozdób z drewna

Zdjęcia niektórych z naszych realizacji zobaczyć można w zakładce GALERIA

Dokładniej temat grawerowania w drewnie opisany został w zakładce GRAWEROWANIE

Inne informację o naszej firmie w zakładce

O NAS  

Baza wiedzy oraz inne fachowe porady w zakłądce

BLOG

Nasze produkty - akcesoria drewniane ozdoby z drewna i inne

SKLEP

W razie zainteresowanie podjęcia współpracy z naszą firmą, która wykorzystywać będzie oferowane przez nas usługi CNC, frezowanie w drewnie, wycinanie z drewna oraz produkcję drewnianych gadżetów reklamowych czy innych przedmiotów z drewna i materiałów drewnopochodnych takich jak na przykład: ozdoby z drewna, produkty z grawerem czy projekty rzeżbo-podobne w 3D zapraszamy do kontaktu i zapytana poprzez zakładkę kontakt, meilowo na adres: biuro@drewpart.pl lub telefonicznie: 513191891

Zapraszamy do Kontaktu!

Usługi CNC
Usługi CNC 1
Usługi CNC 3

Nasze atuty

O nas 8

Wysoka jakość wykonania

Precyzja i wieloletnie doświadczenie lokalnych producentów

O nas 4

Nowoczesne produkty

Projektowane z myślą o dążeniu za najnowszymi trendami i designem

O nas 3

Szybka wysyłka

Realizowana przez najlepszych kurierów, w połączeniu z nowoczesnymi centrami logistycznymi

O nas 2

Szybkie i całkowicie darmowe wsparcie

Dbając o naszych klientów służymy pomocą i odpowiemy na każdą wiadomość tak szybko jak to możliwe.

Polecam chlebak drewniany , chleb o wiele wolniej w nim wysycha niż w tym plastikowym .Wygląda o wiele lepiej plus jest trwalszy. No i świetnie wygląda w kuchni.Solidnie wykonany!!!

Piotr

Bardzo gorąco polecam Drewpart.pl. Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność. Sama zakupiłam Tacę śniadaniową. Obsługa bardzo miła, przesyłka dotarła w ekspresowym tempie, a co najważniejsze produkt zgodne z opisem, w dodatku solidnie i fachowo wykonany. Ślicznie wygląda w mojej nowej kuchni!

Agnieszka